Seraphic Ceramics
Seraphic Ceramics

‘‘Kusurun Kabulü’’
Seraphic Ceramics olarak günümüzün bize dayattığı ‘mükemmel olmak’ kavramının aksine Japon kültüründe wabi-sabi olarak adlandırılan felsefeyi ilke edinerek yola çıktık. Mükemmel olmayı denemenin aksine wabi-sabi kavramı insanları ve her şeyi kusurları ile kabul eder.
Biz Seraphic Ceramics olarak bu bakış açısını seramik sanatı ve ürünleri aracılığıyla gerçeğe dönüştürmeyi ve hayatlarımıza entegre edebilmeyi hedefliyoruz.
Markamız müşteriye sunduğu fiziksel ürünlerin yanında aslında daha yalın, daha gerçek bir yaşam tarzı da vaad ediyor. Seraphic Ceramics ile; tüm anların kıymetini bilmenin, yavaşlamanın, kusursuz ve parlak olanın değil hatalı ama yaşanmışlığı olanın önemini anlayacaksınız.
Seraphic Ceramics’in amacı, evlerin kusursuz yerler değil, yaşanan yerler olduğunu kabullenerek bu vurguyu yaşam alanlarına, sofralara yansıtmaktır. Bu 'kusursuzluğu' ise her zaman birbirinden farklı olan, küçük hataları bulanan, özel el yapımı ürünlerimizle sağlıyoruz.
Kısacası, Seraphic Ceramics basit, kusurlarının farkında ve kabullenmiş, kendini kusursuz olmaya zorlamayan, rahat ve özgüvenli bir stili benimsiyor.

Hayatına tasarım kat
Daha fazlasını keşfet!