HipHours’a Özel Site Genelinde Sepette Ekstra %10 İndirim! İndirim Kodu: 10HIPGECE

Rectangle Studio
Rectangle Studio

Rectangle Studio, mobilya, aksesuar ve içmimari  tasarımlarını; üretken, yeniliğe açık ve şekil vermeye uyumlu tasarım anlayışı ile gerçekleştirir.
Oluşumuna 2013 yılından bugüne  devameden RectangleStudio, Tarık Korkmaz'ın tasarımlarından oluşmaktadır. Tasarımlarını doğada arar; doğayı inceler, doğayı sever. Doğaya yakınlığı ile şekil bulan mobilya, aksesuar, içmimari çalışmalarında, insana ait hisleri hayata geçirir. Bu sebeplerden dolayı onu anlatan sloganı 'Hisleriniz Hayat Bulur' olmuştur.
Rectangle Studio insan-ürün ve insan-mekan arasında köprü olur.
Tasarımlarımda ne yaparsam kullanırsınız? Bunu anlamak zorunda olduğum gibi sizi de tanımam ve anlamam gerekiyor der. İhtiyaç duyulan ürünler ile kitle arasında sorular sorup senaryolar yaratmaya çalışır.
Mobilya, aksesuar ve içmimari tasarımların tümüne hitap etmek; yeni tasarımlara bakma yollarına neden olur der. Ürünlerinde ve mimari tasarımlarında kullandığı malzemeleri özen ile seçer, ürünlerini tasarımcısı kılavuzluğunda titizlikle üretir ve tasarımları yılların usta ellerinde ahşap, metal, cam atölyelerinde hayat bulur. Üst kalite malzeme ve yüzey geliştiricileri ile modern hallerini eskimeden korur.

Hayatına tasarım kat
Daha fazlasını keşfet!