Sezon Sonuna Özel Kadın ve Erkek Kategorisinde Sepette %15 İndirim! Kod: SEZONSONU15

NEWOLD
NEWOLD

Zamanın ruhunu yakalayan çevre dostu ve adil ticaret şartlarına uygun bir tasarım atölyesi: NEWOLD

Nasıl yapıyoruz? 
Net olmayı seviyoruz! Düşündüğünü açık açık söylemeyi seven samimi insanlar için rahat bedenlerde tişörtler üretiyoruz ve farklı ürün tasarımları yapıyoruz.

Mesajımız, enerjimiz...

Hayat kendini sürekli yeniliyor. İşte NEWOLD'u ortaya çıkaran güç bu. Doğanın döngüsü içinde aslında hiçbir şey eskimiyor, parçalar birbirini tamamlıyor. Yeni ile eski de öyle. Ayrılmaz ve anlamlarını birbirlerinden alan ikili.

Sadeliğin Estetiği
 
Tasarımlarımız sadelikten doğan bir estetik taşıyor. Çünkü hareket alanımızın sınırlanmasını sevmiyoruz, hep dinamik düşünüyoruz! Kısacası, özgürlüğümüze düşkünüz. Çarpıcı ve rahat ürünlerimizin sırrı bu.
 

Saygı duyuyoruz
İlham aldığımız doğaya saygımız büyük. 100% organik pamuklu dokuma kumaşlardan çevre dostu ürünler üretiyoruz. Örme kumaş fabrikasıyla çalışıyoruz ve yerli üretim yapıyoruz. Bu yüzden karbon ayak izimizi minimum seviyede tutabiliyoruz. Global Organik ve Avrupa standartlarıyla üretilmiş olan ürünlerimiz, SMETA SEDEX (Sedex members ethnical trade audit) tarafından çerçevelenmiş temel şart ve koşulların sağlandığı işçi hakları, sağlığı ve güvenliği ile çevre ve iş etiği kurallarına uygun olmakla birlikte çocuk işgücünün kullanılmadığı, hiçbir ayrımcılığın uygulanmadığı, düzenli istihdamın, sağlandığı yerlerde üretilmiştir. Paketlemede sadece geri dönüştürülebilir malzemelerden üretilmiş karton kutular ve FSC onaylı paketler kullanıyoruz.

Hayatına tasarım kat
Daha fazlasını keşfet!