Sezon Sonuna Özel Kadın ve Erkek Kategorisinde Sepette %15 İndirim! Kod: SEZONSONU15

Martius
Martius

Martius, tasarımcı Ece Yıldırım ve tasarımcı Esra Yıldırım Karakaş’ın İstanbul’un güçlü mirasını ve kültürel zenginliğini yansıtmak amacıyla çoğunlukla yok olmaya yüz tutmuş zanaatleri özgün bir şekilde ele alarak bir tasarım markası yaratma dürtüleriyle doğdu.
Tasarım dillerini, deri, cam, porselen, kumaş gibi farklı ürün gruplarına yansıttıkça markayı ve kendilerini daha da özgürleştirdiler.
İlhamlarını doğadan, tarihten ve sanattan alarak bir Mart ayında yola çıkan ‘Martius’, ismini Mart ayının kelime kökeni Martius’tan aldı. Romalılarda, baharın habercisi Mart ayı, hem yılın ilk ayı, hem Mars Savaş Tanrısı’nın hem de başlangıçların ayıdır. Bu başlangıçta, doğa ile omuz omuza yürüyenlerin, tüm güzellik dayatmalarına karşı olanların, sürdürülebilirliğe  ve içindeki güce inanarak kendisi olmak isteyenlerin adı var.
Bu başlangıç bir savaş, bir mücadele. İyiye, güzele, kendin olmaya doğru...Martius, hikayesi olan, farklı ve yenilikçi tasarım ürünleri ile, yaşamın tüm güzelliklerini kucaklayarak İstanbul’dan Dünya’ya yayılan rengarenk bir dünya tasarlıyor. 
Sende Martius savaşçısı ol, bu dünyaya katıl.

Hayatına tasarım kat
Daha fazlasını keşfet!