KYS Tasarım

Sizinle Güzel Sizinle Değerli

KYS Tasarım

KYS’nin temelleri Kenan YENİ tarafından 1965 yılında mobilya sektöründe imalata başlamasıyla atılmıştır. Eskişehir’in en başarılı ve yaratıcı marangoz ustalarından biri olarak bilinen Kenan YENİ,ahşap mobilya ve dekorasyon alanında tanınmış bir zanaatkar olarak kısa zamanda sektöründe kendine yer edinmiştir. Kuruluşunda da aktif rol aldığı Baksan Sanayi Sitesinde üretim faaliyetlerine devam eden Kenan YENİ özellikle kendi tasarımı olan sandalye ve masa ürünleri ile marka haline gelmiştir. Üretim teknolojisi, kalitesi ve güvenilirliği ile de muadili sandalye ürünlerine göre oldukça farklı bir çizgide YENİ MOBİLYA adı ile hizmet veren işletmemiz yıllar içerisinde gelişimini devam ettirmiştir.

KYS CHAIRS

2001 yılında Kenan YENİ’nin vefatı ile büyük bir kayıp yaşamıştır. Rahmetli babamız Kenan YENİ’nin takipçisi olarak onun aziz hatırasına "Kenan Yeni Sandalyeleri” nin baş harferinden oluşan KYS markası ile YENİ MOBİLYA olarak üretim ve satış faaliyetlerine devam eden işletmemiz, Kenan YENİ’nin ilk başta ortaya koyduğu vizyon ve hedefere sadık kalarak kendi tasarımımız olan kaliteli ve güvenilir ürünler üretmekte, çizgisini ve ideallerini korumaya özen göstermektedir.

Köklü geçmişi ile KYS Chairs, müsterilerine en iyi hizmeti vermek adına nitelikli kadrosuyla çalışmaya devam etmektedir.

Hayatına tasarım kat
Daha fazlasını keşfet!