Sezon Sonuna Özel Kadın ve Erkek Kategorisinde Sepette %15 İndirim! Kod: SEZONSONU15

Kinderbow
Kinderbow

Kinderbow çocuklar için %100 doğal malzemelerden üretilen, eğlenceli, kullanışlı ürünler tasarlamak için kurulmuş İstanbul merkezli bir tasarım stüdyosudur. Kinderbow hem çocukların hem de ebeveynlerin yaşam tarzına basit çözümler sunan doğal formlar ile ikonikleşen tasarımlar sunmaktadır. Tüm ürünler el yapımı ve yüksek kalitede malzemelerden üretilmektedir. 
Hedefimiz yalın fakat eğlenceli, doğru tasarlanmış ürünlerle her bir çocuğun dünyasına girmek. Belki bir sandalye belki bir aydınlatma, belki de bir halı olarak.. 
Kinderbow stüdyosunda tasarlanan ürünlerin tamamen doğal malzemeler kullanılarak üretilme sebebi çocuklarımızın doğumdan itibaren kullandığı geri dönüşümsüz, yapay, plastik kullanım ve atığını azaltmak ve bu yönde eğitilmelerine aracı olacak fonksiyonel ekipmanlar oluşturmaktır. Ahşap ürünlerimizin hepsinde cila yerine sağlığı Ege bölgesinden, özel olarak getirttiğimiz doğal zeytinyağları kullanmaktayız. Bunun dışında hiç bir boya, cila veya zehirli madde içeren kimyasallar kullanmıyoruz. 
Hem çocuk sağlığı, hem zeka gelişimi açısından diğer oyuncak türlerine göre her zaman daha çok tavsiye edilen, oyun keyfi ile birlikte yanlarında pek çok faydayı da getiren ahşap oyuncaklarla  benzersiz bir oyun deneyimi yaşatmayı amaçlamaktayız. Çocuklarımızla birlikte iyi tasarlanmış, doğal malzemelerle üretilmiş oyuncaklarla oynayarak; biz büyükler için büyüleyici bir dünya oluştururken çocuklarımız için de yaratıcı, çekici, keyifli ve ikonik anlar yaratıyoruz. ENJOY THE MOMENT..

Hayatına tasarım kat
Daha fazlasını keşfet!