10pm
10pm

10pm sunduğu uyku güzellik ürünleri ile her yaştan cilt ve farklı saç tiplerinin korunmasına ve beslenmesine yardımcı olan yeni bir yaşam ve düşünce tarzıdır.

Çağımız insanını ebedi gençlik ve mükemmellik fikrinden kurtarmaya destek olmak sorumluluğu ile yola çıkan 10pm, doğal ürünler ile en sağlıklı uykunuzu, çabasız ve doğal güzelliğinizi bulmanıza yardımcı olmak için kuruldu.

Kaliteli uyku, ruh ve beden sağlığımızın beslenmesi için sahip olduğumuz temel kaynaklardan biridir. Hem uyku kalitenizi arttırmak hem de uyku esnasında cildinize ve saçınıza bakım yapabilme inancı ile yola çıktık. Cildinizin ve saçınızın doğal güzelliğini yeniden keşfetmenizi sağlayacak doğru malzemeleri bulabilmek için uzun çalışmalar yaptık. Amacımız mükemmel uyku ritüelinizi oluşturmanız için yüksek kalite uyku güzellik ürünleri sunmaktır.

10pm uykusu ile dinginliği hissetmek, dayatılan ebedi gençlik ve mükemmellik fikrinden arınıp eşsizliğinizi kucaklamanız dileğiyle.

10pm Denizatı
Eşsiz bir deniz canlısı olan denizatı, var olmanın ve kendimiz olmanın tadını çıkarmanın bir mesajıdır. Yüzücülerin en iyisi olmayan denizatı, fırtınalı denizlerde kuyruğunu çapa olarak kullanarak bir noktadan diğerine yavaş ama sağlam hareket eder. Bu benzersiz yetenek sabır, dinginlik ve sebatı sembolize eder.

Bir denizatı gibi iyi uyku da eşsizliğimizin farkına varmanın ve hayatı yavaşlatıp yolumuzu takdir etmenin dinginliğini hatırlamamız için harika bir öğretmenidir.

Hayatına tasarım kat
Daha fazlasını keşfet!