HipHours’a Özel Site Genelinde Sepette Ekstra %10 İndirim! İndirim Kodu: 10GECE

MODERN SALON AKSESUARLARI VE FİYATLARI

Günümüze daha uygun, modern bir salon dekorasyonu oluşturmak için çeşitli aksesuarların kullanılması gerekiyor. Özellikle şamdan, ayna, duvar saati ve saksı gibi çeşitli ürünleri tercih etmek mümkün. Burada önemli olan elbette uyumlu dekoratif havanın yaratılması denilebilir. Yani salonda kullanılan mobilyalar ile aksesuarların uyumuna dikkat edilmesi gerekiyor. Sadece bu da değil, duvarların rengi dahi aksesuar seçiminde önem teşkil edebilmekte.

Seçebileceğiniz pek çok farklı modern salon aksesuarı söz konusu. Salonunuza uygun olan parçayı seçerken kendi tarzınızı da ön plana çıkarmayı ihmal etmeyin. Evdeki tüm noktalarda yansıtacağınız kişisel dokunuşlar, daha öznel bir havanın yaratılmasına imkan tanıyor. Bütçe konusunda ise farklı ürün grupları ile karşılaşabilirsiniz. Modern salon aksesuarları ve fiyatları pek çok açıdan değişkenlik gösteriyor.

Modern Salon Aksesuarları ve Fiyatları

Modern Salon Aksesuarı Modelleri

Sade ancak şık bir salon dekorasyonu oluşturmak için beyaz ya da krem mumluk kullanabilirsiniz. Modern salon aksesuarı modelleri içerisinde önemli bir yere sahip olan mumluk, minimalist bir düzen oluşturmak isteyenlerin dahi ilk tercihlerinden oluyor.

Tek mumluk ya da set halinde mumluk tercih edilebilir. Üzerlerine yerleştireceğiniz benzer tonda mumlar ise ortamdaki havanın modern kılınmasını sağlayacaktır. Masa üstünde veya pencere kenarında kullanıma uygun olan saksılar da yine modern salon aksesuarları arasında yer alıyor. Kaktüs ya da benzeri bir yapay çiçek kullanarak ortama renk katabilirsiniz.

Salon Aksesuarı Tavsiyeleri

Salondaki duvarlar için mutlaka aksesuar kullanmalısınız. Özellikle tablo, saat ve pano gibi farklı aksesuarlar bu açıdan mükemmel bir çözüm sunuyor. Bakır renginde bir duvar saati pek çok mobilya ile uyum sağlayacaktır. Benzer tondaki bir masa objesi de aynı şekilde tercih edilebilir. Tablo seçerken renk uyumuna dikkat etmelisiniz. Karmaşık bir tablo yerine daha minimal bir tablo seçmeniz, modern görünüm oluşturacaktır.

Tablo yerine içerisinde tek bir görüntünün yer aldığı çerçeveler de tercih edilebilir. Özellikle yaprak görselinin bulunduğu ya da egzotik bir meyvenin yer aldığı çerçeveler modern bir görünüm oluşturmada kişiye kolaylık yaratıyor. İskelet yapısı altın renginde bir çerçeve de bu noktada tercih edilebilir.

Hayatına tasarım kat
Daha fazlasını keşfet!