House Of Marley

Bob Marley Felsefeli Teknoloji

House Of Marley

Fotosentez Yapan Marka - House of Marley

House of Marley; kendisine ismini de veren Bob Marley’in müziğe, doğaya ve insana olan tutkusunu ilke olarak benimsedi. Bob Marley’in ailesiyle birlikte kurulmuş olan ve yönetiminde hala aile bireylerinin de söz sahibi olduğu House of Marley markası; Bob Marley’in ve Marley ailesinin bu tutkusunu somutlaştırıp, günlük hayatın bir parçası haline getiren teknolojik ürünlere dönüştürdü.

Yapımında tamamıyla geri dönüştürülmüş ya da geri dönüştürülebilir materyaller kullanılan kulak içi kulaklık, kulak üstü kulaklık, hoparlör ve pikaplar kullanıcıların beğenisine sunularak; sürdürülebilir yaşamla ilgili farkındalık ve bilinç müzik dinleme deneyiminin bir parçası haline getirildi.

House of Marley’in daha yaşanılabilir bir dünya ve sürdürülebilir yaşam için verdiği mücadeleye ilgi ve destek tüm dünyada büyürken; marka, ilkesini yaymak için daha büyük adımlar atıp dünyanın her yerinde ağaçlandırma ve okyanusların korunması projelerine destek vermeye devam ediyor. (Bkz. Onetreeplanted) (Bkz. Surfrider) 

Hayatına tasarım kat
Daha fazlasını keşfet!