Ev & Sanat Kategorilerine Özel Sepette %10 İndirim, Kod: 10SONBAHAR

Allbyb
Allbyb

ALLBYB, artisan kadınları ve yerel ticareti destekleyerek, yüksek kalitede, sürdürülebilir şekilde üretilmiş, el yapımı çantalar sunan, daima çevreye ve insana saygılı üretim anlayışını benimsemiş çağdaş bir markadır. 
ALLBYB’nin hikayesi kurucumuz Ayfer Zeybekoğlu’nun el yapımı ürünlere ilgi duymasıyla başladı. Ayfer Zeybekoğlu, geçtiğimiz on yıl boyunca seramik el sanatları,  mücevher tasarımı ve el yapımı çantalarla ilgilendi, eğitimlere katıldı ve ürünler tasarladı.   
Sevgili oğlu Burak Salman’ın 2017 yılındaki vefatının ardından, oğlunun hatırasını her an yaşatmak için All by Burak Salman adıyla el yapımı özel tasarım çantalar sunan bir şirket kurmaya karar verdi. Burak hayatının büyük çoğunluğunu Philadelphia’da geçirdiği için şirket 2018 yılında Philadelphia’da kuruldu. Burak herkese karşı koşulsuz sevgi besleyen ve bunu gösteren, renkli ve kendine has bir karaktere sahipti. Onun renkli ve benzersiz kişiliğini ürünlerimize taşımak ve ürünlerimizde yansıtmak daima önceliğimiz oldu. Daimi hedefimiz ürünlerimizden elde edilen gelirin bir kısmıyla Burak Salman adına Türkiye ve Amerika Birleşik Devletleri’nde ihtiyaç sahibi çocuklara yardım etmek ve çevrenin korunmasına katkıda bulunmaktır. 
ALLBYB, lüks ve zamansız stiliyle günümüzün modern, güçlü ve rafine zevklere sahip kadınları için çantalar yaratıyor. Çantalarımızın tasarım ve üretim süreçlerinin tam kalbinde yine güçlü kadınlar var. Olağanüstü el becerilerine sahip artisan kadınlarla çalışarak onlara istihdam sağlıyor ve ekonomik olarak güçlendiriyoruz.
Bugün çalışanlarımızın 80%’inini kadınlar oluşturuyor.

Hayatına tasarım kat
Daha fazlasını keşfet!