Sezon Sonuna Özel Kadın ve Erkek Kategorisinde Sepette %15 İndirim! Kod: SEZONSONU15

Woppy
Woppy
Bir zamanlar, çocukların zihniyetini tüketimden üretime dönüştürerek dünyayı değiştirmek isteyen tutkulu bir girişimci vardı.
Her gün, bu küçük çocukların ebeveynlerinin yardımıyla kendilerini erken yaşlardan itibaren keşfedebilmeleri için doğru bir model keşfetmek ve bu modeli mükemmelleştirmek üzerine çalıştı.
Ancak bir gün, bu girişimci, dünyanın dört bir yanındaki binlerce çocuğa oyun müfredatı sağlamanın kolay bir iş olmadığını fark etti.
Bu nedenle, eleştirmenlerin söylediklerine rağmen başarılı olması için gereken ürün arzını sağlamak için daha çok ve daha fazla çalıştı.
Bu nedenle, ürünlerini geliştirmeye devam etti ve giderek daha fazla çocuk ebeveynleriyle birlikte çok eğlenceli ve eğitici bir şekilde oynamaya başladı. Artık hayallerini gerçekleştirmeye bir adım daha yaklaşmıştı.
Sonunda eğitimi bile dönüştürebileceğini farketti, artık iş sadece oynamakla ilgili değildi. Daha büyük bir şey haline geldi - iç kahramanınızın hayal ettiğiniz geleceği size göstermesi inanılmaz harika hissettiriyor.
Hayatına tasarım kat
Daha fazlasını keşfet!