EN İYİ FİYAT GARANTİSİ

"En İyi Fiyat Garantisi" nedir?

hipicon.com olarak müşterilerimize en değerli ve en güvenilir hizmeti sunmak istiyoruz. Bu sebeple hipicon.com'da satın aldığınız bir ürünün liste satış fiyatını 7 gün içinde başka bir internet sitesinde daha ucuza görürseniz aradaki farkı hipicon.com olarak geri ödemeyi taahhüt ediyoruz.

Nasıl Çalışır?

Hipicon.com satın aldığınız bir ürünü, satın alma tarihinizden itibaren 7 gün içerisinde Türkiye'deki herhangi bir online satış noktasında daha ucuz fiyata görürseniz izlemeniz gereken yol şu şekildedir; Bu sitenin linkini sipariş bilginiz ile birlikte info@hipicon.com mail adresine göndermenize istinaden destek ekibimiz durumu inceleyip 3-4 gün içerisinde size dönüş yapacaktır. İncelemelerimiz sonucu fiyat farkı onaylandığı takdirde aradaki fiyat farkı ödeme yaptığınız şekliyle hesabınıza 3-4 gün içerisinde yatırılacaktır.

"En İyi Fiyat Garantisi" Şartları

  • - Fiyat farkı bakılan ürün renk, beden, tasarımcı, marka ve bunun gibi özellikler bakımından aynı olmalıdır.
  • - Fiyat garantisi sadece gözüken liste fiyatı veya indirimli liste fiyatı üzerinde geçerlidir. Diğer sitelerin yapacağı kod indirimleri, gizli indirimler, özel indirimler bu garantiye dahil değildir.
  • - Fiziksel mağazalardaki fiyatlar "En İyi Fiyat Garantisi" kapsamına girmez.
  • - "En İyi Fiyat Garantisi" ürün fiyatı kapsamında değerlendirilir. Kargo fiyatı farkları "En İyi Fiyat Garantisi" kapsamına girmez.
  • - Ödeme şekillerinde yapılan ekstra indirimler "En İyi Fiyat Garantisi" kapsamına girmez.
Hayatına tasarım kat
Daha fazlasını keşfet!