HipHours’a Özel Site Genelinde Sepette Ekstra %10 İndirim! İndirim Kodu: 10HIPGECE

Schott
Schott

İlk Schott Zwiesel bardağı 1872 senesinde Anton Mueller tarafından tasarlanmıştır. Schott Zwiesel otelcilik sektörüne yüksek kaliteli, Titanyum kristal içme bardaklarının tedariğiyle tanınan küresel pazar lideridir. SCHOTT ZWIESEL markası önde gelen restaurantlar, organizasyon şirketleri, şarap tadımcıları ve miksolojistler tarafından sürekli olarak tercih edilmektedir. Güzel bir akşam yemeğinde veya bir otel barında SCHOTT ZWIESEL şarap, şampanya veya bar kadehi kullanmış olmanız muhtemeldir.
Biz buna "Camdan Keyif Almak®" diyoruz. Artık bardaklarımızı evlerde de kullanmanız mümkün.
SCHOTT ZWIESEL şarap, bira, kokteyl ve bar bardakları, Almanya'nın Bavyera eyaletindeki tarihi bir Spa kasabası olan Zwiesel'de tasarlanmıştır.
Markamız dayanıklı Titanyum TRITAN® maddesinden üst kalite bardak üretmektedir - dünyanın tek patentli kristal camıdır. Zwiesel, Bavyera Ulusal Ormanı'nda bulunan bir Spa şehridir. Tahmin edileceği gibi fabrikamız son derece çevre dostu ve sürdürülebilir şartlara sahiptir. Örneğin, eski moda kristalin aksine, Titanyum Kristal üretimimiz zararlı kurşun maddesi içermez. Fabrikamızda kendi Oksijen yakıtımızı üretiyor, emisyon ve atık suyu temizliyoruz. Evet, fabrika bacalarımız var ama dışarı siyah ve toksik duman değil değil su buharı veriyorlar.

Hayatına tasarım kat
Daha fazlasını keşfet!