Ev & Sanat Kategorilerine Özel Sepette %10 İndirim, Kod: 10SONBAHAR

Lonjevite
Lonjevite

Bir eczacı ve bir tasarımcı bir araya gelerek doğal cilt bakımına yeni bir yaklaşım getirmek için en güzel cilt, sağlıklı cilt diyerek yola çıktık. Kalite, saflık ve etkinlik standartlarını benimseyerek, konsantre ve çok işlevli aromatik serumlar hazırladık. Güçlü formüller, tek ürünle cildin tek bir ihtiyacını karşılamaktan fazlasına yönelik. 

Lonjevite formülleri antioksidanlar, vitaminler, minareller ve EFA’lar bakımından zengin %100 doğal, saf, vegan ya da organik sertifikalı aktif botanikler ile hazırlanıyor. Hammaddelerin kaynakları önemsenerek, kullanılan içerikler yalnızca sorumluluk sahibi ve sürdürülebilirlik politikasını benimsemiş üreticilerden tedarik ediliyor. Ürünlerin hiçbiri paraben, ftalat, silikon, sülfat mineral yağ, yapay renklendirici veya sentetik parfüm içermiyor. Hem cilt sağlığı hem de duyusal zenginlik için %100 saf uçucu yağların gücüne inanarak ve etkilerinden faydalanarak her bir ürünün kokusu özenle harmanlanıyor.

Amacımız her cilt tipi için en temel ihtiyaçları karşılayarak herkese hitap etmek. Cinsiyete özel ürünlerin artık sabit bir kavram olmadığını göz önünde bulundurarak, sektördeki kalıplaşmış yaklaşımı bir kenara bırakıyoruz. Hepimizin cilt bakımına ihtiyacı var!

Hayatına tasarım kat
Daha fazlasını keşfet!