GoYogaGo Active
GoYogaGo Active

Bazen kökleri ayağından toprağa yayılan bir meşe, bazen kozasından yeni çıkan bir kelebek, bazen nilüferlerin üzerinde duran bir kurbağa, bazen de tepesi göğe değen ulu bir dağ gibi güçlü, zarif, dikkatli, duyarlı, yaratıcı ve hayat dolu olduğunu hatırla. 

Yoga, rekabetçi olmayan fiziksel bir etkinlikle benlik saygısını ve beden algısını ortaya çıkarır.

Bu kartlar çocuklar ve sizler için eğlenceli ve yaratıcı aktiviteler sağlayacaktır.
GoYogaGo Active nedir? 
Yoga felsefesiyle hazırlanmış, rekabet içermeyen bedensel ve zihinsel bir eğlence aktivitesidir. Tek başına olabileceği gibi birçok kişi ile birlikte de oynanabilir. Dördü ahşap, biri mika yapıda olmak üzere toplam 5 adet zardan oluşur. * 1 adet yönerge zarı, * 2 adet tekli yoga zarı, * 1 adet çiftli yoga zarı, * 1 adet olumlama zarı. Tekli ve çiftli yoga zarlarının her yüzeyinde ayrı bir yoga pozu, olumlama zarının her yüzeyinde ayrı bir olumlama ve yönerge zarının yüzeylerinde pozun geçekleştireceği süreler, kaç kez nefes alıp verileceği ve bir yüzeyinde uygulanabildiği kadar uzun uygulanmasını ifade eden lotus sembolü bulunur.
GoYogaGo Active Amacı nedir?
GoYogaGo Active oyunu, rekabeti olmayan fiziksel bir etkinlikle benlik saygısını ve beden algısını ortaya çıkarır. Bu oyun çocuklar ve sizler için eğlenceli ve yaratıcı aktiviteler sağlayacaktır.

emptyBasket

Üzgünüz, bulamadık!

Aradığın kriterde ürün bulamadık
Hayatına tasarım kat
Daha fazlasını keşfet!