Hipicon App'e Özel Sepette %10 İndirim! İndirim Kodu: APPHIP

Bonna Experience

Her Defasında Mükemmel Sunumlar Bonna Experience İle Artık Evde

Bonna Experience

Bonna Experience Hakkında:
Yıllardır HoReCa endüstrisindeki sunum trendlerini sektör profesyonelleri ve şeflerle el ele çalışarak belirleyen Bonna; otel, restoran ve kafeler için hem estetik hem de dayanıklı sofra eşyaları üretmeye devam ediyor.
Şimdiyse, karantina süreciyle hayatımıza giren yeni trendlere uygun şekilde, dışarıdakine benzer bir yeme-içme deneyimini evde de sunabilmek için mutfakta gurme lezzetler ve sıra dışı sunumlar yaratan amatör şeflere özel bir koleksiyon sunuyor. 
Yemek pişirme ve ağırlama sanatını evinde de deneyimlemek isteyen herkes Bonna Experience sayesinde üst seviye bir yeme-içme deneyiminin keyfini sürebilecek; kutularda yer verilen konsepte uygun yeme-içme ekipmanlarının yardımıyla profesyonellere yaraşır şekilde hazırladığı lezzetlerin tadını sevdikleriyle birlikte çıkarabilecek.

Üç farklı konsept ve özel bir ürün seçkisine sahip Bonna Experience, Bonna’nın “her defasında mükemmel sunumlar yaratma” konusundaki vaadini ve deneyimini evlere taşıyor.
“BE the Chef”, “BE the Barista” ve “BE the Mixologist” konseptleri, sunum ve servis detaylarına kendi dokunuşunuzu eklerken, kokteyllerden ana yemeğe, kahveden tatlıya üst düzey bir yeme-içme deneyiminin keyfini kendi sofranızda sürmenizi sağlıyor.
BE the Chef:
“Be the Chef” konsepti ile başlangıç, ana yemek ve tatlı sunumlarınıza kişisel dokunuşunuzu ekleyebilir, lezzetli tariflerinizi göz alıcı profesyonel sunumlarla taçlandırabilirsiniz. Konseptin birbiriyle uyumlu parçaları arasından size hitap eden ürünleri seçerek, kendi koleksiyonunuzu oluşturun.

BE the Barista:
“Be the Barista” konseptinde yer alan ürünlerle, evdeki kahve sunumlarınızı keyif dolu bir yeni nesil kahve deneyime dönüştürebilirsiniz. Dünya kahvelerine uygun formlar ve kahvenin yanında sunmak istediğiniz lezzetleri ön plana çıkaracak ürünler ile evinizin baristası olun. Konseptin birbiriyle uyumlu parçaları arasından size hitap eden ürünleri seçerek, kendi koleksiyonunuzu oluşturun.

BE the Mixologist:
“Be the Mixologist” konsepti ile en sevdiğiniz kokteyllere eşlik edecek lezzetleri, iştah açıcı sunumlarla servis edebilir; keyif aldığınız restoran-bar deneyimini kendi evinizin rahatlığında yaşayabilirsiniz. Konseptin birbiriyle uyumlu parçaları arasından size hitap eden ürünleri seçerek, kendi koleksiyonunuzu oluşturun.

Bonna Experience’ın ürün seçkisindeki farklı renk, desen ve formlar arasından tarzınıza en uygun ürünleri seçerek, kendinize özel profesyonel sunum koleksiyonunuzu oluşturabilirsiniz.

Hayatına tasarım kat
Daha fazlasını keşfet!