Aqua Athena

Aqua Athena

Aqua Athena’nın , kadınlara benzersiz yolculuklarında sınırsız olmaları için ilham vermektir. Markanın değerlerinin arkasında büyük bir sembolizm ve amaç var. Eşsiz, sınırlı sayıda üretilen giysiler sağlayarak, kadınlara kendi bireyselliklerini ve benzersizliklerini kucaklamaları hatırlatılıyor. Kaliteli, uzun ömürlü ürünler zamansız iç gücü simgelemektedir. Lüks malzemeler, tüketicinin benzersiz güzelliğini ifade eder. Küresel kaynak bulma ve seyahat, dünya genelinde kadınlar olarak bağlantımızın bir örneğidir ve paylaşılan insanlığımıza ve sınırların ötesinde deneyimlerimize hitap eder. Marka, güçlü, destekleyici bir kadın topluluğu oluşturmaya çalışırken, başkalarına geri dönmenin yolunu açar.

Marka büyük ölçüde yaz seyahatlerinden ilham alıyor, ancak ilk koleksiyon için odak noktası doğa ve marka kimliğiyle rezonansa giren tarihi bir dönemi vurguluyor. 1970’lerin çok daha yumuşak ve feminen olan çizgisiyle, günümüz işçiliğini ve modern bir tarz ile birleştirilmiştir. Minimalist öğeler, temiz çizgiler, dengeli tasarım ve geometrik şekiller, markanın tasarım tonunu belirler.

Bu özel koleksiyonda, parçalardaki doğadan alınan ilhamları yansıtıyor. Koleksiyonun bu ilkbahar sonunda çıkacak baskıları, son on yılın doğa, moda ve tasarım trendlerini birleştiriyor ve yorumluyor.

Kadınların tutumları modaya büyük ölçüde yansıdı, kadınlar daha fazla makyaj ve takı giymeye başladı, etek çizgileri kısaldı ve modern kadınlar haline geldikçe saç stilleri kısaldı. 1970’lerin kadınsı gücü, marka özünde kadınların gücüne ve güçlenmesine değiniyor ve bu, dünyadaki birçok kadının bugün hala karşı karşıya olduğu eşitlik önündeki modern engellerin bir hatırlatıcısı.

Aynı zamanda, kadınların bu markayla karşılaştıklarında kendilerini seksi, güçlü hissetmeleri ve bir “özel kız” olma yetkisine sahip olmaları gerektiğini hatırlatıyor.

Hayatına tasarım kat
Daha fazlasını keşfet!