7Enough

7 Recycled T-Shirt For 7 Days

7Enough

Gardrobun recycled 7 tişörtle  daha sürdürülebilir olsun. Beyaz Pazartesiler'den Siyah Cuma'lara, Gri Pazar'lara her gününde giyebileceğin başka renkte basic tişört 7 Enough'la gardrobunda. Hadi şimdi sen de dünya için bişey yap ve her gün giydiğin tişörtleri recycled seç. Göreceksin, 7 Enough!

NEDEN 7ENOUGH?
7ENOUGH tişört üretilirken 1,687 litre sudan tasarruf edildi ve karbon salınımı 1.8 kg azaltıldı. Bu sıradan bir tişört için tüketilen ortalama su miktarının %37.5 daha azına ve tasarruflu ampülle 1 ay boyunca odanızı aydınlatacak enerjiye eşit.

Bir plastik şişenin doğada çözünmesi en az 450 yıl sürüyor ve bu 1000 yılı bile bulabiliyor. Bu yüzden her 7ENOUGH tişörtün içeriğinde 2 adet geri dönüştürülmüş plastik şişe kullanıyoruz, böylece atık plastiklerin çevreyi kirletmesinin önüne geçip, onlara yepyeni bir hayat veriyoruz!

Dayanıklı geri dönüştürülmüş materyallerden üretilen 7Enough tişörtünü herhangi bir tişörtünden 9 ay daha fazla kullanarak karbon ayak izini %30 azaltabilirsin!

7ENOUGH NASIL ÜRETİLDİ? 
1- Giysi artıklarını topladık. 
2- Önce bu atık giysileri içeriklerine ve rengine göre ayırdık, ardından onları elyafa dönüştürdük. 
3- Bu elyafı plastik şişelerden geri dönüştürülen polyester elyaflarla birleştirdik ve dayanıklı iplikler ürettik. 
4- Kumaşımızı hem hiçbir ham maddeyi sıfırdan kullanıp üretmeden hem de doğaya büyük zararlar veren boyama işlemini yapmadan elde ettik. 
5- Bu şekilde %100 geri dönüştürülmüş kumaş ve tohum etiketimizle size % 100 geri dönüştürülmüş ürün deneyimi sunmayı başardık!

Bu kriterde ürün bulunamadı.

Hayatına tasarım kat
Daha fazlasını keşfet!